Archiwum radiowe już działa!

Internetowe Radio Fos-Zoe wychodzi naprzeciw potrzebom oazowiczów. Audycji można słuchać już nie tylko w czasie emitowanego tradycyjnie w poniedziałki pasma. 19 maja uaktywniona została opcja archiwum.

Powstanie archiwum okazało się koniecznością oraz odczytanym przez redakcję znakiem czasu. – Przy różnych okazjach wielu z Was mówiło mi, że chętnie słuchałoby naszych radiowych audycji, ale nie zawsze w poniedziałkowy wieczór macie taką możliwość – mówi redaktor naczelny radia, Przemek Cierniak. – Wychodząc na przeciw tym potrzebom uruchomiliśmy na naszej stronie archiwum, gdzie w dowolnej chwili można odsłuchać konkretne audycje.

Archiwum będzie uzupełniane na bieżąco o nowe audycje. Umieszczane w nim będą także starsze nagrania, które pozostają aktualne w swym przesłaniu i są wartościowe.  - Przed nami czas dodawania kolejnych owoców naszej pracy, dlatego już teraz zapraszamy do słuchania! Za miesiąc zaległości mogą być już nie do odrobienia;) – zachęca Przemek.

Podstawowym oczekiwaniem redakcji oraz celem jej istnienia jest bezpośredni kontakt ze słuchaczami. O ile archiwum stanowi dobrą formę pomocy w kontakcie z dziełem internetowego radia Ruchu, to jednak pierwszym zaproszeniem pozostaje zachęta do słuchania audycji emitowanych „na żywo”.

Jeśli ktoś odkrywa w sobie pragnienie rozwijania dziennikarskiej pasji i prowadzenia audycji w oazowym radio, może wyrazić to słowami w mailu do oczekującej z radością na osobowe wsparcie redakcji radia. Adres mailowy: radio@oaza.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>