IV „Exodus Młodych”

Radio Fos-Zoe zaprasza na czwarty „Exodus Młodych” Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej organizowany pod hasłem „Nowe Życie”. Termin i miejsce to: 20-23 sierpnia br. w Zwierzyńcu na Roztoczu. Po wydarzeniu zapraszamy do wysłuchania w Radiu Fos-Zoe nagrań z „Exodusu”.

Jak piszą organizatorzy – rozpoczynamy w tym roku kolejny cykl tematyczny naszych spotkań. Chcemy zrozumieć, czym są sakramenty w życiu chrześcijanina. Zaczynamy od tego, który jest bramą do wszystkich innych  – sakrament chrztu. Zazwyczaj nie uświadamiamy sobie potęgi tego sakramentu, ani tego, jakie dary wnosi do naszego życia. Chcemy to wszystko przypomnieć, abyśmy wiedzieli jak wielką godność ma każdy chrześcijanin. Pięknie się składa, że ten sakrament, który stoi u początku wiary będziemy mogli zgłębiać właśnie w Roku Wiary.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>