Konkurs „Piosenka Rekolekcyjna 2013″

Radio Fos-Zoe zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na najpiękniejszą piosenkę rekolekcyjną tegorocznych wakacji. Utwory nagrane podczas letnich rekolekcji Ruchu Światło-Życie powinny cechować się autorskim tekstem i muzyką, lub przynajmniej tekstem (w oparciu o istniejącą melodię). Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy do końca września. W dniach od 1 do 15 października utwory będą emitowane na antenie Radia Fos-Zoe – równolegle na naszej stronie internetowej odbędzie się głosowanie na najlepszą piosenkę.

Aby wziąć udział w konkursie należy do końca września przesłać utwór muzyczny w wersji mp3 (jeśli nagranie zostało wykonane na starszym modelu telefonu potrzebna będzie konwersja na w/w format) wraz z zeskanowaną wersją wypełnionego oświadczenia, na adres: p.t.kmiecik@gmail.com Utwór powinien trwać przynajmniej minutę, a jego jakość powinna pozwolić na zrozumienie zawartych w piosence słów.

Nagrodą dla najlepszego utworu będą płyty od agencji Bonart Management oraz wywiad z autorami utworu wyemitowany w Radiu Fos-Zoe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>