Nowości muzyczne w Radiu Fos-Zoe!

Już wkrótce zapraszamy na premierę w Radiu Fos-Zoe twórczości muzycznej dwóch wykonawców muzyki chrześcijańskiej – zespołu Porozumienie oraz Kasi Chrzan. W dniach 19 i 20 października (sobota i niedziela) pomiędzy godziną 19:00 a 20:00 na naszej wirtualnej antenie zabrzmią zarówno spokojne dźwięki wokalistki z Bydgoszczy, jak i mocne brzmienia zespołu z gatunku praise-rockowego.

Porozumienie to twór, który zrodził się na pielgrzymiej ścieżce u początków XXI w. Jesteśmy rock’owa kapelą, grającą tak szczerze, że aż surowo, energicznie, bardzo koncertowo, poważnie, ale na dużym ładunku radochy. Muza z naszej ręki i serca to mix grunge, post punka, pop rock’a i garage. Śpiewamy i gadamy tylko o rzeczach dla nas ważnych – Miłość, Życie, Rodzina, relacja z Bogiem i drugim człowiekiem.

Kasia Chrzan. Tak jak ikonopisarz tworzy z dostępnych mu na ziemi składników obraz Chrystusa lub Maryi w całym najgłębszym możliwym ludzkim wyobrażeniu, ale, co najważniejsze, czyni to z powołania Bożego i z Jego natchnienia, tak i ja ufam, że muzyka i śpiew które tworzę, jest ikoną z natchnienia Ducha Świętego i sprawia radość najukochańszej Trójcy Przenajświętszej i najmądrzejszej z wszelkich istniejących kobiet – Maryi.  Nędzny ze mnie byt człowieczy, ale jakże szczęśliwy! A z samego dna swej nędzy pragnę dzielić się z kochanymi ludźmi ogromem ciepła i bezpieczeństwa, jakie otrzymałam od Ducha Świętego i Maryi, gdy w owych długich dniach, będąc duchowym embrionem, okaleczonym i żyjącym w wielkim zagrożeniu, doznałam stopniowego oświecenia i uzdrowienia, które trwa do dziś.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>