Boski Festiwal w Radiu Fos-Zoe

Zakończył się Boski Festiwal, którego patronem medialnym jest Radio Fos-Zoe. W związku z tym zapraszamy w najbliższą niedzielę, 1 września, od godziny 20:00, do wysłuchania relacji z wydarzenia w naszym radiu. Modlitwa w drodze zostanie tego dnia wyemitowana o 19:50.

Oprócz dużej dawki dźwięków nie zabraknie też chwili na sport. Każdego poranka będzie możliwość udziału we wspaniałym porannym fitnesie w rytmach słonecznych przebojów, a także biegach krótko i długodystansowych. Niedaleko trzcineckiego amfiteatru znajduje się też boisko do siatkówki. Tak więc, jest w czym wybierać.

Na Boski Festiwal zaproszone są młode osoby, które chcą pogłębić swoje relacje z Panem Bogiem, posłuchać dobrej muzyki oraz spędzić miło czas. Jest to również miejsce dla tych, którzy poszukują Prawdy, niezależnie od poglądów politycznych. W dzisiejszym świecie niewiele jest festiwali promujących życie zgodne z sumieniem. Obecnie pozytywna muzyka kojarzy się raczej z optymistycznie narastającym rytmem życia niż z konkretnym dążeniem do Miłości, która objawia się wolnością od materialnego uprzedmiotowiania codzienności. Dlatego Festiwal chce promować właśnie takie postrzeganie pozytywnej muzyki. Organizatorzy chcą pokazać, że o Bogu można mówić nie tylko z ambony w Kościele, ale też z gitarą elektryczną na scenie.

Impreza odbywa się w Trzcińcu niedaleko Czaplinka w województwie zachodniopomorskim. Jest to malowniczy teren po dawnym lotnisku wojskowym. Urzeka swoją naturą. Przede wszystkim przepiękne są zachody słońca. Do Czaplinka bez problemu można dojechać pociągiem, a w okolicy będą ustawione drogowskazy festiwalowe.

Ważną informacją jest fakt, że Boski Festiwal jest wydarzeniem całkowicie bezpłatnym. Pole namiotowe, posiłki oraz zaplecze sanitarne są bez jakichkolwiek kosztów ponoszonych przez uczestników.

Organizatorami jest Ruch Światło- Życie wraz z Księżmi Salezjanami z Inspektorii św. Wojciecha. W ubiegłym roku w Boskim Festiwalu uczestniczyło około 600 osób. Z roku na rok liczba ta ciągle wzrasta.

Film promujący tegoroczną edycję Festiwalu: http://www.youtube.com/watch?v=9MlfKdIjTLY

Zaproszenie audio: http://winstonwolf.wrzuta.pl/audio/1N6plkrxfke/boski_festiwal_radio

Program imprezy: http://www.boskifestiwal.pl/strony-2/program.htm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>