Służymy Wspólnocie – jesteś u siebie:)


Drodzy słuchacze, dziękujemy, że jesteście z nami, włączając się w rozmaity sposób w działanie naszego radia.
Naszą posługę pełnimy właśnie dla Was, drodzy oazowicze, i ma ona sens tylko wtedy, jeśli rzeczywistość jaką jest I.R. Fos-Zoe jest dla Was ważna i potrzebna. Głęboko wierzymy i wiemy, że tak jest, czego dowodem jest wasza aktywność w trakcie audycji, chęć pomocy i współtworzenia audycji.

Ostatnio często pojawiają się awarie strony i programu do nadawania. Jest to normalne, kiedy buduje się nową stronę i zmienia ustawienia serwera, co robimy dniem i nocą po to, aby w przyszłości było wygodniej wam drodzy słuchacze, a także tym , którzy po nas będą tworzyć to radio. Nie chcieliśmy całkowicie rezygnować z nadawania mimo prac na serwerze, ale jak widzicie, łączy się to z pewnymi trudnościami. Prosimy o cierpliwość i modlitwę;)

Internetowe Radio Fos-Zoe służy członkom Ruchu Światło-Życie w Polsce i poza jej granicami. W tym roku słuchało nas już ponad 3 000 osób. Mamy nadzieję, że dobrze czujecie się słuchając naszych audycji, bo przecież jesteście u siebie.

Pozdrawiamy;)

Redakcja Radia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>