Zaproszenie na rekolekcje

Przedstawiciele Centralnej Diakoni Życia pragną zaprosić nas na rekolekcje „Będziemy rodzicami. W oczekiwaniu na nowe życie”.

Przeznaczone są one dla wszystkich tych, którzy w najbliższym czasie przygotowują się do rodzicielstwa. W sposób szczególny dedykowane dla par „w drodze” czyli będących już w ciąży. Rekolekcje te są jedyną tego typu „Duchową Szkołą Rodzenia” w pigułce. Chcemy zwrócić uwagę na sytuacje szczególne gdy pojawia się „mały człowiek” i życie rodziców wywraca się do góry nogami – jak w tym wszystkim nie zapomnieć o jedności małżeńskiej, jak nie zatracić się w życiu duchowym. Jak nie przytłoczyć się sprawami „mleczno-pieluszkowymi” zapominając o całej reszcie świata. I wreszcie o ogromnej roli męża w tym czasie. Prowadzący są małżonkami i rodzicami. Jedno z nas jest dyplomowanym instruktorem szkoły rodzenia.

Rekolekcje odbędą się w Częstochowie w dniach 5-8 stycznia 2012.

Koszt 370zł od pary. Zapraszamy do kontaktu:

Agnieszka Jaromin Tel.: +48 668-44-12-51 e-mail: a_jaromin@op.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>